HAKKIMIZDA


Karagüzel Turizm Taşımacılık  İşleri
Karagüzel Turizm Taşımacılık Hakkında  İşleri

Karagüzel Turizm Taşımacılık Hakkında

PERSONEL, OKUL, VİP, TUR TAŞIMACILIĞI

Stratejik düşüncenin hâkim olduğu, kararların hızla alındığı, proaktif ve iletişime açık bir yönetim tarzı ile takım ruhu ve biz bilinci içerisinde hareket eden çalışanların oluşturduğu Sinerjinin, yüksek performans ve mükemmel hizmete dönüştüğü bir markadır.

Hizmet sunduğumuz kurum ve kuruluşlarla her zaman ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda koordineli bir çalışma sonucunda her zaman müşterilerimizle çözüm ortağı olmaya çalışmaktayız.

Öğrenci taşımasından personel taşımasına özel turlar ve gezileriniz için araç filomuz daima sizlerle olan Karagüzel Turizm teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek araç filosunu her zaman yenilemesi, iyileştirmesi konusunda uzman ve deneyimli güler yüzlü bir ekiple çalışmaktadır.

"Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için güvenli bir yolculuk sunmaktayız. Bunun yanı sıra Kongre, toplantı ve özel organizasyonlar organizasyonlarında gelen misafirlerin sayısına göre alternatif taşıma seçenekleri sunar."

PERSONEL/OKUL TAŞIMACILIĞI

Geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için güvenli bir yolculuk sunmaktayız. Bunun yanı sıra Kongre, toplantı ve özel organizasyonlar organizasyonlarında gelen misafirlerin sayısına göre alternatif taşıma seçenekleri sunar.

ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Karagüzel Turizm personel, okul, organizasyon taşımacılığının yanı sıra siz değerli müşterilerimize araç kiralama hizmetide sunmaktadır. Uygun ve çeşit modeller ile sizlere araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Araçlarımız bakımlı ve temizdir.

VIP ARAÇ HİZMETİ

Karagüzel Vip araç filosunda özel donanımlı lüks VIP araçlar bulunmaktadır. Kurum, özel günler, havaalanı, geziler için VIP araç sunulmaktadır. Bu kapsamında kurum ya da şahıslara özel günler, havaalanı transferleri, geziler için VIP araç sunulmaktadır.

İletişim

Telefon: 0264 418 54 61
E-Posta: info@karaguzelturizm.com
Adres: ADA CAD KONURALP MAH NO: 332/C Akyazı / SAKARYA
Yukarı Kaydır